megvesz MAX34462EXQ+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 100-CSBGA (11x11) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 100-LBGA, CSBGA |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 95°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX34462EXQ+ |
| Bővített leírás: | Power Supply Controller Power Supply Monitor 100-CSBGA (11x11) |
| Leírás: | IC MONITOR 16 CH PMBUS 100-CSBGA |
| Jelenlegi - ellátás: | 13mA |
| Alkalmazások: | Power Supply Monitor |
| Email: | [email protected] |