megvesz MAX17015ETP+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Max): | 26V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-TQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Programozható funkciók: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| A sejtek száma: | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX17015ETP+ |
| Felület: | - |
| Hibavédelem: | Over Current, Short Circuit |
| Bővített leírás: | Charger IC Multi-Chemistry 20-TQFN (4x4) |
| Leírás: | IC MULTI-CHEM BATT CHRGR 20-TQFN |
| Jelenlegi - Töltés: | Constant - Programmable |
| Töltési áram - Max: | 5A |
| Akkumulátor feszültsége: | 2.1V |
| Akkumulátor kémia: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |