megvesz MAX16839ATT+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 5V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 40V |
| Feszültség - kimenet: | - |
| típus: | Linear |
| topológia: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 6-TDFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX16839ATT+T |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | - |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 100mA 6-TDFN (3x3) |
| dimming: | PWM |
| Leírás: | IC LED DRVR LIN DIM 100MA 6TDFN |
| Áram - kimenet / csatorna: | 100mA |
| Alkalmazások: | Automotive, Lighting, Signage |
| Email: | [email protected] |