megvesz MAX1565ETJ+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 0.7 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 5 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX1565ETJ+ |
| Bővített leírás: | - Controller/Converter, Digital Cameras Voltage Regulator IC 5 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Leírás: | IC DGTL CAM PWR-SUP 5CH 32TQFN |
| Alkalmazások: | Controller/Converter, Digital Cameras |
| Email: | [email protected] |