megvesz MAX15059AATE+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.3 V ~ 76 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TQFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX15059AATE+ |
| Bővített leírás: | - Converter/Current Monitor, APD Bias Applications Voltage Regulator IC 1 Output 16-TQFN (3x3) |
| Leírás: | IC REG CONV APD APPS 16TQFN |
| Alkalmazások: | Converter/Current Monitor, APD Bias Applications |
| Email: | [email protected] |