megvesz MAX15007CATT+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.8 V ~ 10 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4 V ~ 40 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.3V @ 50mA |
| Szállító eszközcsomag: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Adjustable |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Más nevek: | MAX15007CATT+T-ND MAX15007CATT+TTR MAX15007CATTT |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX15007CATT+T |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.8 V ~ 10 V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) |
| Leírás: | IC REG LDO ADJ 50MA 6TDFN |
| Aktuális - kimenet: | 50mA |
| Áram - határérték (perc): | 80mA |
| Email: | [email protected] |