megvesz LX8117-33CDT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.3V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 15V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 1.05V @ 800mA |
| Szállító eszközcsomag: | TO-252, (D-Pak) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | LX8117-33CDT |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V TO-252, (D-Pak) |
| Leírás: | IC REG LDO 3.3V TO252 |
| Aktuális - kimenet: | - |
| Áram - határérték (perc): | 800mA |