megvesz LTC6912IGN-1#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 10.5 V, ±2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 125µV |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SSOP |
| Elfordulási arány: | 26 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC6912IGN-1#PBF |
| Nyereség sávszélesség termék: | 33MHz |
| Bővített leírás: | Programmable Gain Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP |
| Leírás: | IC OPAMP PGA 33MHZ RRO 16SSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 2.25mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 35mA |
| Erősítő típusa: | Programmable Gain |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |