megvesz LTC4216IDE#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.3 V ~ 6 V |
|---|---|
| típus: | Hot Swap Controller |
| Szállító eszközcsomag: | 12-DFN (4x3) |
| Sorozat: | - |
| Programozható funkciók: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC4216IDE#TRPBF |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Jellemzők: | UVLO |
| Feature Pins: | FAULT, FILTER, ON, /RESET, TIMER |
| Bővített leírás: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 12-DFN (4x3) |
| Leírás: | IC CNTRLR HOT SWAP 12-DFN |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.6mA |
| Áram - kimenet (max.): | - |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |