megvesz LTC3876IFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | Adjustable |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4.5 V ~ 38 V |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC3876IFE#PBF |
| Bővített leírás: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 38-TSSOP-EP |
| Leírás: | IC CTLR DC/DC DDR DUAL 38-TSSOP |
| Alkalmazások: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |