megvesz LTC3807MPFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 38 V |
|---|---|
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC3807MPFE#PBF |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 50kHz ~ 900kHz |
| Bővített leírás: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 20-TSSOP-EP |
| Duty Cycle (Max): | 99% |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP |
| Vezérlési funkciók: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Soft Start, Tracking |
| Óra szinkronizálása: | No |
| Email: | [email protected] |