megvesz LTC3789IGN#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 38 V |
|---|---|
| topológia: | Buck-Boost |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 28-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC3789IGN#TRPBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 640kHz |
| Bővített leírás: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 28-SSOP |
| Duty Cycle (Max): | 90% |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK-BOOST 28SSOP |
| Vezérlési funkciók: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | No |
| Email: | [email protected] |