megvesz LTC2923CMS#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 10-MSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Más nevek: | LTC2923CMSPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC2923CMS#PBF |
| Bővített leírás: | Power Supply Controller Power Supply Controller, Sequencer 10-MSOP |
| Leírás: | IC PWR SUPPLY CONTROLLER 10MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | - |
| Alkalmazások: | Power Supply Controller, Sequencer |
| Email: | [email protected] |