megvesz LTC1871XMS#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 2.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| topológia: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LTC1871XMS#PBF |
| Funkció: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 50kHz ~ 1MHz |
| Bővített leírás: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC |
| Duty Cycle (Max): | 92% |
| Leírás: | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 10MSOP |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |