megvesz LT3757IDD#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 2.9 V ~ 40 V |
|---|---|
| topológia: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 10-DFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive and Negative |
| Más nevek: | LT3757IDDPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 5 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3757IDD#PBF |
| Funkció: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 100kHz ~ 1MHz |
| Bővített leírás: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive and Negative Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-DFN (3x3) |
| Duty Cycle (Max): | - |
| Leírás: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10DFN |
| Vezérlési funkciók: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |