megvesz LT3645IMSE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| W / felügyelő: | No |
|---|---|
| W / Sequencer: | No |
| LED-illesztőprogrammal: | No |
| Feszültség / áram - kimenet 3: | - |
| Feszültség / áram - kimenet 2: | 0.8 V ~ 8 V, 200mA |
| Feszültség / áram - kimenet 1: | 0.8 V ~ 16 V, 500mA |
| Feszültségellátás: | 3.6 V ~ 36 V |
| topológia: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Szállító eszközcsomag: | 12-MSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3645IMSE#PBF |
| Funkció: | Automotive |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 750kHz |
| Bővített leírás: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) 750kHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG DL BUCK/LINEAR 12-MSOP |
| Email: | [email protected] |