megvesz LT3579EUFD#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.215V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 42V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 16V |
| topológia: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 20-QFN (5x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3579EUFD#TRPBF |
| Funkció: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Bővített leírás: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.215V 1 Output 6A (Switch) 20-WFQFN Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 20QFN |
| Aktuális - kimenet: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |