megvesz LT3479EFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.235V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 42V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 24V |
| topológia: | Boost |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative |
| Más nevek: | LT3479EFEPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3479EFE#PBF |
| Funkció: | Step-Up |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 3.5MHz |
| Bővített leírás: | Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.235V 1 Output 3A (Switch) 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BOOST INV ADJ 3A 16TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |