megvesz LT3086MPFE#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0.4 V ~ 32 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.4 V ~ 40 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.33V @ 2.1A |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Adjustable |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3086MPFE#TRPBF |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.4 V ~ 32 V 2.1A 16-TSSOP-EP |
| Leírás: | IC REG LDO ADJ 2.1A 16TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 2.1A |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |