megvesz LT3042MPDD#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0 V ~ 15 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.8 V ~ 20 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.35V @ 200mA |
| Szállító eszközcsomag: | 10-DFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Adjustable |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3042MPDD#PBF |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0 V ~ 15 V 200mA 10-DFN (3x3) |
| Leírás: | IC REG LDO ADJ 0.2A 10DFN |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Áram - határérték (perc): | 220mA |
| Email: | [email protected] |