megvesz LT1996CMS#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 25µV |
| Szállító eszközcsomag: | 10-MSOP |
| Elfordulási arány: | 0.12 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1996CMS#TRPBF |
| Nyereség sávszélesség termék: | 560kHz |
| Bővített leírás: | Programmable Gain Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP |
| Leírás: | IC OPAMP PGA 560KHZ RRO 10MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 130µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 21mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 2.5nA |
| Erősítő típusa: | Programmable Gain |
| -3db sávszélesség: | 38kHz |
| Email: | [email protected] |