megvesz LT1806CS6#TRMPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 100µV |
| Szállító eszközcsomag: | TSOT-23-6 |
| Elfordulási arány: | 140 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | LT1806CS6#TRMPBFTR LT1806CS6TRMPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1806CS6#TRMPBF |
| Nyereség sávszélesség termék: | 325MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6 |
| Leírás: | IC OPAMP GP 325MHZ RRO TSOT23-6 |
| Jelenlegi - ellátás: | 11mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 85mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 5µA |
| Erősítő típusa: | General Purpose |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |