megvesz LT1371HVISW#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.245V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 42V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.7V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 30V |
| topológia: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LT1371HVISW#TRPBF |
| Funkció: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 500kHz |
| Bővített leírás: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.245V 1 Output 3A (Switch) 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Leírás: | IC REG MULT CONFG INV ADJ 20SOIC |
| Aktuális - kimenet: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |