megvesz LT1332CNW#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 28-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 400mV |
| Jegyzőkönyv: | RS232 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 3/5 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LT1332CNW#PBF |
| Bővített leírás: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-PDIP |
| kettős: | Full |
| Leírás: | IC TXRX RS232 W/12V VPP 28-DIP |
| Adatsebesség: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |