megvesz LT1248IN#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 15.5 V ~ 27 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Mód: | Average Current |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1248IN#PBF |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 300kHz |
| Bővített leírás: | PFC IC Average Current 300kHz 16-PDIP |
| Leírás: | IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16DIP |
| Jelenlegi - üzembe helyezés: | 250µA |
| Email: | [email protected] |