megvesz LT1244CS8#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 25 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 16V |
| Feszültségelosztás: | - |
| topológia: | Buck |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1244CS8#TRPBF |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia - Kapcsolás: | Up to 500kHz |
| Hibavédelem: | - |
| Bővített leírás: | Converter Offline Buck Topology Up to 500kHz 8-SOIC |
| Duty Cycle: | 48% |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-SOIC |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |