megvesz LT1185IQ#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | ±2.5 V ~ ±25 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | -4.2 V ~ -35 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.67V @ 3A |
| Szállító eszközcsomag: | 5-DDPAK |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive or Negative Adjustable |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Más nevek: | LT1185IQPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 5 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1185IQ#PBF |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive or Negative Adjustable Output ±2.5 V ~ ±25 V 3A 5-DDPAK |
| Leírás: | IC REG LDO POS/NEG ADJ 3A 5DDPAK |
| Aktuális - kimenet: | 3A |
| Áram - határérték (perc): | Adjustable |
| Email: | [email protected] |