megvesz LT1109ACS8#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.25V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 50V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 9V |
| topológia: | Boost |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | LT1109ACS8PBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1109ACS8#PBF |
| Funkció: | Step-Up |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 120kHz |
| Bővített leírás: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.25V 1 Output 2A (Switch) 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Leírás: | IC REG BOOST ADJ 2A 8SOIC |
| Aktuális - kimenet: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |