megvesz LR4-900F BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Max: | 20V |
|---|---|
| típus: | Polymeric |
| Ideje utazni: | 5s |
| Vastagság (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Méret / dimenzió: | 1.831" L x 0.323" W (46.50mm x 8.20mm) |
| Sorozat: | PolySwitch®, LR4 |
| Ellenállás - Post Trip (R1) (Max): | 14 mOhm |
| Ellenállás - kezdeti (Ri) (Min): | 6 mOhm |
| Ellenállás - 25 ° C (Typ): | - |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Strap |
| Más nevek: | C11916-000 RF1534-000 RF1534-000-ND RF1534000 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | User Defined |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | LR4-900F |
| Ólomtartomány: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Bővített leírás: | PTC Resettable Fuse 20V Ih User Defined Strap |
| Leírás: | POLYSWITCH PTC RESET 9A STRAP |
| Jelenlegi - Trip (It): | 16.7A |
| Aktuális - Max: | 100A |
| Aktuális - Hold (Ih) (Max): | 9A |
| Engedélyek: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |