megvesz LMX2324SLBX BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | PLL Frequency Synthesizer |
| Szállító eszközcsomag: | 16-CSP (3.5x3.5) |
| Sorozat: | PLLatinum™ |
| Arány - bemenet: kimenet: | 1:1 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-VFQFN, CSP |
| PLL: | Yes |
| kibocsátás: | Clock |
| Más nevek: | LMX2324SLBX-ND LMX2324SLBXTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LMX2324SLBX |
| Bemenet: | CMOS, TTL |
| Frekvencia - Max: | 2GHz |
| Osztó / szorzó: | Yes/No |
| Differenciál - bemenet: kimenet: | No/No |
| Leírás: | IC FREQ SYNTH 2.0GHZ 16LAMINATE |
| Email: | [email protected] |