megvesz LMX1600SLBX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | PLL Frequency Synthesizer, Delta Sigma |
| Szállító eszközcsomag: | 16-CSP (3.5x3.5) |
| Sorozat: | PLLatinum™ |
| Arány - bemenet: kimenet: | 3:1 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-VFQFN, CSP |
| PLL: | Yes with Bypass |
| kibocsátás: | CMOS |
| Más nevek: | LMX1600SLBX LMX1600SLBX/NOPBTR LMX1600SLBXTR LMX1600SLBXTR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LMX1600SLBX/NOPB |
| Bemenet: | CMOS, TTL |
| Frekvencia - Max: | 2GHz, 500MHz |
| Osztó / szorzó: | Yes/No |
| Differenciál - bemenet: kimenet: | No/No |
| Leírás: | IC FREQ SYNTH DUAL 16LAMINATECSP |
| Email: | [email protected] |