megvesz LM6588MT/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 5 V ~ 16 V, ±2.5 V ~ 8 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Elfordulási arány: | 15 V/µs |
| Sorozat: | VIP10™ |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | *LM6588MT/NOPB LM6588MTNOPB |
| Az áramkörök száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM6588MT/NOPB |
| Leírás: | IC OPAMP TFT-LCD QD 16V 14TSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 800µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 230mA |
| Alkalmazások: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| -3db sávszélesség: | 24MHz |
| Email: | [email protected] |