megvesz LM4935RL/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class D |
| Szállító eszközcsomag: | 49-DSBGA |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 49-WFBGA, DSBGA |
| Kimeneti típus: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Más nevek: | 296-36643-6 LM4935RL/NOPBDKR LM4935RL/NOPBDKR-ND LM4935RLDKR LM4935RLDKR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 1.3W x 1 @ 8 Ohm; 52mW x 2 @ 16 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM4935RL/NOPB |
| Jellemzők: | ADC, DAC, Depop, I²C, I²S, Microphone, Mute, PCM, Shutdown, SPI, Standby, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class D 49-DSBGA |
| Leírás: | IC AUDIO SUBSYSTEM 1.3W 49DSBGA |
| Email: | [email protected] |