megvesz LM4930ITL/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 36-DSBGA |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 36-WFBGA, DSBGA |
| Kimeneti típus: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Más nevek: | LM4930ITL LM4930ITL/NOPBTR LM4930ITLNOPB LM4930ITLTR LM4930ITLTR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 1W x 1 @ 8 Ohm; 27mW x 2 @ 32 Ohm |
| Gyártási szám: | LM4930ITL/NOPB |
| Jellemzők: | DAC, Depop, Differential Inputs, I²S, Microphone, Mute, PCM, Shutdown, Standby, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 36-DSBGA |
| Leírás: | IC AUDIO SUBSYSTEM 1W AB 36DSBGA |
| Email: | [email protected] |