megvesz LM48821TLX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 4 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 16-uSMD |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-WFBGA |
| Kimeneti típus: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | LM48821TLX LM48821TLX-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 93mW x 1 @ 16 Ohm |
| Gyártási szám: | LM48821TLX/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Differential Inputs, I²C, Mute, Shutdown, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-uSMD |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR .093W 16USMD |
| Email: | [email protected] |