megvesz LM4866MTE/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 20-HTSSOP |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | *LM4866MTE *LM4866MTE/NOPB 296-36522-5 LM4866MTE LM4866MTE-ND LM4866MTE/NOPB-ND LM4866MTENOPB LM4866MTENOPB-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 3.2W x 2 @ 3 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM4866MTE/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 20-HTSSOP |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 3.2W AB 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |