megvesz LM4838LQX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 28-WQFN (5x5) |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Más nevek: | LM4838LQX LM4838LQX-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 2.2W x 2 @ 3 Ohm; 95mW x 2 @ 32 Ohm |
| Gyártási szám: | LM4838LQX/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 28-WQFN (5x5) |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 2.2W STER 28QFN |
| Email: | [email protected] |