megvesz LM3881MMX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Más nevek: | 296-38728-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM3881MMX/NOPB |
| Bővített leírás: | Power Supply Controller Power Supply Sequencer 8-VSSOP |
| Leírás: | IC POWER SUPPLY SEQUENCER 8VSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 80µA |
| Alkalmazások: | Power Supply Sequencer |
| Email: | [email protected] |