megvesz LM2940CT-15/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 15V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 16.75 V ~ 26 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.5V @ 1A |
| Szállító eszközcsomag: | TO-220-3 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-220-3 |
| Más nevek: | *LM2940CT-15/NOPB LM2940CT15NOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM2940CT-15/NOPB |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 1A TO-220-3 |
| Leírás: | IC REG LDO 15V 1A TO220-3 |
| Aktuális - kimenet: | 1A |