megvesz LD39115J12R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.2V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.5 V ~ 5.5 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | 4-Flipchip (0.79x0.79) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 4-UFBGA, FCBGA |
| Más nevek: | 497-11959-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 9 Weeks |
| Gyártási szám: | LD39115J12R |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 150mA 4-Flipchip (0.79x0.79) |
| Leírás: | IC REG LDO 1.2V 0.15A 4FLIPCHIP |
| Aktuális - kimenet: | 150mA |