megvesz LD2979M38TR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.8V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 16V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.2V @ 50mA |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-5 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Cut Tape (CT) |
| Csomagolás / tok: | SC-74A, SOT-753 |
| Más nevek: | 497-7782-1 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LD2979M38TR |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.8V 50mA SOT-23-5 |
| Leírás: | IC REG LDO 3.8V 50MA SOT23-5 |
| Aktuális - kimenet: | 50mA |
| Áram - határérték (perc): | 100mA |