megvesz LC5521D BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | - |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 20V |
| Feszültség - kimenet: | - |
| típus: | AC DC Offline Switcher |
| topológia: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 8-DIP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Más nevek: | LC5521D DK |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | LC5521D |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | - |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher 8-DIP |
| dimming: | - |
| Leírás: | IC LED DRIVER OFFL SWITCHER 8DIP |
| Áram - kimenet / csatorna: | - |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |