megvesz L9935013TR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 8 V ~ 24 V |
|---|---|
| Feszültség - terhelés: | 8 V ~ 24 V |
| Technológia: | DMOS |
| Szállító eszközcsomag: | PowerSO-20 |
| Lépésfelbontás: | 1, 1/2 |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti konfiguráció: | Half Bridge (4) |
| Más nevek: | 497-3373-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Motor típusa - Stepper: | Bipolar |
| Motor típusa - AC, DC: | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | L9935013TR |
| Felület: | SPI |
| Funkció: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Bővített leírás: | Bipolar Motor Driver DMOS SPI PowerSO-20 |
| Leírás: | IC MOTOR DRIVER SPI 20POWERSO |
| Aktuális - kimenet: | 1.2A |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |