megvesz L6731BTR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | Adj down to 0.6V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.8 V ~ 14 V |
| Szállító eszközcsomag: | 16-HTSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | 497-5099-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | L6731BTR |
| Bővített leírás: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 1 Output 16-HTSSOP |
| Leírás: | IC CTRLR ADJ STEP DOWN 16-TSSOP |
| Alkalmazások: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |