megvesz JAN1N6626 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.35V @ 1.2A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 220V |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 30ns |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | E, Axial |
| Más nevek: | 1086-2302 1086-2302-MIL |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | -65°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | JAN1N6626 |
| Bővített leírás: | Diode Standard 220V 1.75A Through Hole |
| Diódatípus: | Standard |
| Leírás: | DIODE GEN PURP 220V 1.75A AXIAL |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 2µA @ 220V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 1.75A |
| Capacitance @ Vr, F: | 40pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |