megvesz JAN1N4986D BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Zener (Nom) (Vz): | 150V |
|---|---|
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.5V @ 1A |
| Tolerancia: | ±1% |
| Szállító eszközcsomag: | E, Axial |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Teljesítmény - Max: | 5W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | E, Axial |
| Más nevek: | 1086-18723 1086-18723-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 175°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | JAN1N4986D |
| Impedancia (Max) (Zzt): | 330 Ohm |
| Bővített leírás: | Zener Diode 5W ±1% Through Hole E, Axial |
| Leírás: | DIODE ZENER 150V 5W AXIAL |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 2µA @ 114V |
| Email: | [email protected] |