megvesz ISL9506HRZ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 40-QFN (6x6) |
| Sorozat: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | PWM Signal |
| Kimeneti fázisok: | 3 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 3 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | ISL9506HRZ |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 500kHz |
| Bővített leírás: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 40-QFN (6x6) |
| Duty Cycle (Max): | - |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK 40QFN |
| Vezérlési funkciók: | Enable, Power Good |
| Óra szinkronizálása: | No |
| Email: | [email protected] |