megvesz ISL28118MUZ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 3 V ~ 40 V, -1.2 V/+1.8 V ~ ±20 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 25µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP |
| Elfordulási arány: | 1.2 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | ISL28118MUZ |
| Nyereség sávszélesség termék: | 4MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 850µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 28mA |