megvesz INA219AIDCNR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - bemenet: | 0 V ~ 26 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-8 |
| Sorozat: | Zero-Drift |
| Érzékelési módszer: | High-Side |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-8 |
| Más nevek: | 296-23770-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | INA219AIDCNR |
| Funkció: | Current Monitor |
| Bővített leírás: | Current Monitor Regulator High-Side 10mA SOT-23-8 |
| Leírás: | IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-8 |
| Aktuális - kimenet: | 10mA |
| Pontosság: | ±1% |
| Email: | [email protected] |