megvesz HIP2101EIBZT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC-EP |
| Sorozat: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | HIP2101EIBZTTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| A járművezetők száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 9 Weeks |
| Gyártási szám: | HIP2101EIBZT |
| Logikai feszültség - VIL, VIH: | 0.8V, 2.2V |
| Bemeneti típus: | Non-Inverting |
| Magas oldali feszültség - Max (Bootstrap): | 114V |
| Kaputípus: | N-Channel MOSFET |
| Bővített leírás: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC-EP |
| Driven konfiguráció: | Half-Bridge |
| Leírás: | IC DRIVER HALF BRDG 100V 8EPSOIC |
| Aktuális - csúcskimenet (forrás, mosogató): | 2A, 2A |